Žodžio šeimininkai konservatoriai: patys davė žodį atsistatydinti, patys ir atsiėmė

 

Antradienį buvo lemtinga diena Lietuvos Seimui ir Vyriausybei – vyko balsavimas dėl pirmalaikių Seimo rinkimų, kuriuos inicijavo valdančiosios konservatorių partijos lyderis Gabrielius Landsbergis. Seimas nusprendė, kad pirmalaikių rinkimų nebus, vienybės stigo ir konservatorių gretose – trečdalis jų nesutiko su pirmalaikiais rinkimais ir partijos lyderio kalbomis, kad valdžiai reikalinga perkrova. 

<…> „Turbūt pasisakydama leidau sau šiek tiek per daug, nes aš nesu Vyriausybėje pati sau. Bet prezidiumas yra priėmęs sprendimą svarstyti šitą klausimą, tai prezidiumas šitą klausimą svarstys“, – antradienį Seime jau sakė ministrė pirmininkė

<…> Tuo tarpu balsavimo dieną G. Landsbergis vartėsi iš situacijos, it slidus ungurys. Vienu metu jis net pareiškė, kad arba kalta visa valdžia Lietuvoje, arba nei vienas. Aišku, o kas belieka, kai keturi iš keturiolikos ministrų paaiškėjo esantys susitepę „čekučių“ skandale. Skandale yra ir susitepusių Seimo narių, bet, bent jau dabartiniais duomenimis, vienetai iš 141. Buvę tarybos nariais yra daugiau, kaip pusšimtis, tačiau kol kas ne visi jie figūruoja „čekučių“ skandale.

Skaityti daugiau