Ryšių atskleidimas

Atnaujinta

pedopartija.lt naujienų rinkinį su tikrąja pedopartija sieja glaudūs šeimyniški ryšiai per komunikaciją internete. Mes jais žavimės, konspektuojame ir pateikiame jums tam, kad jūs nepamirštumėte jų žygdarbių.

Sausainiai (cookies) – užkandis, kuris yra daug geresnis, nei turi teisę būti. Bet mes čia kalbame ne apie skanų kepinį, žmonės. Ne, kalbame apie skaitmeninius. Tiksliau, apie tuos, kurie seka jūsų veiklą mūsų svetainėje.

Pirmiausia turime pakalbėti apie būtinus slapukus. Savo svetainei valdyti naudojame „WordPress”, o tai reiškia, kad turime naudoti slapukus, kad viskas veiktų sklandžiai. Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naudotis mūsų svetaine, todėl iš tikrųjų negalite jų atsisakyti. Atsiprašome, neatsiprašome.

Dabar pakalbėkime apie tikslinius slapukus. Naudojame „Google Analytics”, kad galėtume stebėti jūsų veiklą mūsų svetainėje. Tai padeda mums suprasti, koks turinys jums patinka ir ką galime patobulinti. Mes siekiame užtikrinti, kad jūsų patirtis būtų kuo geresnė, o šie slapukai mums padeda tai padaryti.

Tačiau suprantame, kad kai kurie žmonės nemėgsta būti sekami. Todėl suteikiame galimybę atsisakyti šių tikslinių slapukų. Jei nenorite, kad stebėtume jūsų veiklą, tiesiog naršyklės nustatymuose išjunkite slapukus. Tai labai paprasta.

Štai ir viskas. Slapukus naudojame tam, kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir pagerintume jūsų patirtį. Bet jei nenorite, kad jus sektume, tai irgi puiku. Mes dėl to nesusipyksime, bet nekaltinkite mūsų, jei praleisite nuostabų turinį.