Naudojimosi sąlygos

Atnaujinta

Mes nesame tipiška naujienų svetainė ir nesame linkę laikytis taisyklių. Tačiau jei ir norime, kad ką nors darytumėte, tai kad dalytumėtės mūsų turiniu. Kodėl? Nes tikime, kad tai yra geriausias vaistas, pabėgti nuo mūsų politinės beprotystės.

Pripažinkime, kad mūsų politikai kartais būna tiek absurdiški, kad net juokingi, o kartais nelabai, bet jie mums visada labai brangūs ($ + EU + ₽) … 

Tačiau užuot dėl to verkę, mes nusprendžiame rasti juokingų akimirkų ir dalytis jomis su pasauliu. Štai čia įsijungiate jūs. Jei jums patinka mūsų turinys ir manote, kad ir kitiems patiks, pasidalykite juo su draugais, šeima ir net priešais (mes nesmerksime).

Nestabdom. Norime, kad skleistumėte šią žinią toli ir plačiai. Skelbkite Pedopartiją socialiniuose tinkluose, siųskite el. laiškais savo bendradarbiams, spausdinkite ir klijuokite ant savo kaimyno pašto dėžutės (taip, rimtai). Varom kaip Lapinas ir Šūrakovas.

Ir nepamirškite, kad šiame cirke ir mes vaidiname. Norime, kad žmonės prisimintų mūsų išrinktų ir nerinktų, bet pasiskelbusių valdovų „pasiekimus”. Taigi, pagarsinkime jų žodžius ir pasirūpinkime, kad jiems tai (ne)išeitų į naudą.

Štai ir viskas. Vienintelė mūsų „taisyklė” – dalytis mūsų turiniu, jei jums tai rūpi. Share if you care!

Ačiū, kad prisijungėte prie mūsų šioje kelionėje