Privatumo politika

Atnaujinta

Sveiki atvykę į Pedopartija.lt, mes labai rimtai vertiname jūsų privatumą. Taip rimtai, kad nerenkame jokios jūsų asmeninės informacijos. Ne, net jūsų vardo ir pavardės ar el. pašto adreso. Esame tarsi interneto Bermudų trikampis, išskyrus tai, kad apsilankę mūsų svetainėje neišnyksite.

Pakalbėkime apie saugumą. Mūsų svetainė saugi kaip minkštas kambarys, net ir vaikams. Ėmėmės visų atsargumo priemonių, kad užtikrintume, jog mūsų turinys, kitaip nei mūsų įkvėpėjų, būtų tinkamas įvairaus amžiaus žmonėms. Norime, kad visi galėtų skaityti mūsų turinį ir nesijaudinti, kad netikėtai pasirodys kas nors netinkamo.

Bet palaukite, yra ir daugiau! Tikimės, kad skaitydami mūsų turinį tapsite atsakingais rinkėjais. Norime, kad pasinaudotumėte mūsų svetainėje įgytomis žiniomis ir priimtumėte pagrįstus sprendimus dabartiniuose ir būsimuose rinkimuose. Mes iš esmės esame tarsi pilietinio ugdymo kursai, tik su daugiau satyros.

Taigi, užsukite į Pedopartija.lt! Pažadame, kad nerinksime jūsų duomenų, užtikrinsime jūsų saugumą ir galbūt net ko nors išmokysime.