Atsakomybės apribojimas

Atnaujinta

O, laikas apie atsakomybei? Jokių problemų, mes jums padėsime susiprasti. Klausykite, žmonės, nes tai svarbu. Mūsų svetainė Pedopartija.lt iš tikrųjų nieko nekuria. Ne, mes nesame tokie kūrybingi. Vietoj to esame kaip tas draugas, kuris visada persiunčia jums geriausius memus ir straipsnius. Mes šukuojame internetą, atsijodami visus nuobodžius dalykus, kad pateiktume jums pačias sultingiausias naujienas, kokias tik galime rasti.

Ir būkime atviri: nepretenduojame į jokio turinio, kuriuo dalijamės, nuosavybę. Nesistengiame pavogti niekieno autorystės ar prisiimti nuopelnų už kieno nors kito sunkų darbą. Tiesiog stengiamės dalytis visų mūsų tikrove ir pasirūpinti, kad kasdien gautumėte humoro dozę.

Štai ir viskas. Esame tik kukli turinio kuratorė, bandanti padaryti jūsų dieną šiek tiek šviesesnę. Mėgaukitės juoku, bet nepamirškite, kad mes neatsakome už jūsų ašaras, kurias išvaistėte nuo per didelio juoko ar tikrovės. Tragikomedija yra toks žanras, kai neaišku juoktis ar verkti. Tokia ta mūsų kasdienybė.

Už pilną atitikimą su tikrais istorijų herojais pilnai atsako tikrieji turinio autoriai. Čia rasite istorinius valdžiūnų bajerius jau ilgus amžius tyliai šnarenančius tuščiuose konservatorių kostiumuose. 

Mums nedėkokite, garsiai visi kartu tarkime ačiū Pedopartijai – tikrai ir vienintelei – geriausia kas galėjo nutikti Lietuvai.