Už Dulkio ir jo komandos fotosesiją ministerija pinigų nepagailėjo: įskaičiavo ir vizažisto paslaugas 30-čiai asmenų

Prodiuserio Manto Bertulio rengiamos televizijos laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ su sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio patarėju gydytoju Edgaru Kulikausku, dar žinomu kaip Ciniškas chirurgas, pirkimo ir viešinimo paslaugos – ne vienintelė Sveikatos apsaugos ministerijos sutartis, kelianti klausimų dėl tokių paslaugų pirkimo.

Delfi išsiaiškino, kad šių metų vasarą SAM pirko paslaugas iš fotografo Vilmanto Martinėlio. Iš viso birželio 16- ąją sudarytos sutarties vertė siekia 5200 eurų.

Po to, kai Delfi kreipėsi komentaro į Sveikatos apsaugos ministeriją, pastaroji antradienį paskelbė apie visus pirkimus, kuriuos vykdė vakcinacijos komunikacijai vykdyti.

Po šios informacijos paskelbimo aiškėja – lėšos už ministro A. Dulkio fotosesiją buvo skirtos iš Sveikatos apsaugos ministerijos komunikacijai skirtų lėšų fondo.

SAM nepaaiškino, kaip tokia Dulkio ir kompanijos fotografijų gamyba už mokesčių mokėtojų lėšas prisidėjo ar dar tik prisidės prie vakcinavimo kampanijos skatinimo.

Dar daugiau, skelbiama, kad tokia fotosesija surengta visai ne vakcinacijai viešinti, o „ministerijos vadovybės nuotraukų atnaujinimui“.

Skaitykite daugiau