Tadas Ignatavičius. Su alkotesteriu nepasiginčysi

Jei ne finansų ministrės G.Skaistės pavyzdys, būtų galima manyti, kad buvusio užsienio reikalų viceministro M.Adomėno pagiringos maudynės ežeringose Molėtų apylinkėse – šio politiko karjeros saulėlydis.

Vairuodamas neblaivus policijai įkliuvęs buvęs parlamentaras, skirtingai nei kai kurie kiti jo likimo broliai ir sesės, iš karto pripažino klaidą, dėl jos gailisi ir, regis, atsipirks pinigine bauda.

Buvęs konservatorius taip pat pranešė, kad traukiasi iš viceministro pareigų. Žinoma, kitaip ir negalėjo būti – neišsiblaivęs prie vairo sėdęs ir ne tik sau pavojų kėlęs M.Adomėnas faktiškai neturėjo pasirinkimo. Bet ar tai reiškia, kad policijai įkliuvęs buvęs viceministras jau galutinai pragėrė savo politinę ateitį? G.Skaistės, ir ne tik jos, atvejis rodo, kad nebūtinai.

Būdama Kauno tarybos narė dabartinė finansų ministrė anuomet į alkoholio matuoklį pripūtė dar daugiau promilių nei M.Adomėnas ir metams prarado teisę vairuoti. Negana to, šios jaunos politikės biografiją jau prieš tai buvo suteršusi dėmė, kai per Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdžio pertrauką ji su kolegomis buvo užtikta su taurėmis rankose.

Skaityti daugiau