Sutaria: Šimonytė peržengė ribas

Praėjusią savaitę premjerė I. Šimonytė ir parlamentarė iš mažumos Agnė Širinskienė susikirto ir apsižodžiavo. A. Širinskienė ironizuodama provokavo premjerę dėl jos vieną vakarą surašyto kreipimosi į Seimo etikos sargus.

„Žinot, ji naktimis dėl manęs sprendimus priiminėja. Skundus siuntinėdama po instancijas. Etikai bent jau skundą nakties metu gavo“, – pažymėjo politikė ir svarstė, kad yra svarbi premjerei.

Ji tikino, kad jaučiasi pagerbta ministrės pirmininkės rodomo dėmesio.

„Tiesiog matau Šimonytę triūsiančią nakties metu prie man dedikuoto skundo. Trečias valstybėj žmogus tiek laiko dedikuoja. Čia ne kiekvienam“, – rašė parlamentarė, kurios komentarų šioje diskusijoje buvo ir daugiau.

Galiausiai į visa tai gana piktai sureagavo ir I. Šimonytė.

„Šūde maudytis yra Jūsų asmeninis pasirinkimas, nors ir kas vakar tą darykit, jeigu Jums malonu. Skundo nesitikėkit, nes dar nebuvo, kad žinočiau, ką tuose tyruose savo lakštingalos balsu suokiat. Bet patarėjų mano malonėkit nebūtais dalykais nekaltint“, – atkirto ji.

Progos atrašyti A. Širinskienė nepraleido: „Gerą vakarą, Gerbiama Premjere. Tikrai ačiū, kad surandat laiko mano kukliam asmeniui ir dar naktimis. Kaip ne kaip 21 val. 11 min. Bet Jūs pailsėkit žinokit, nes pervargimas tikrai negerai. O to simptomas – kad jau kartais susigalvotų dalykų ir realybės neatskiriat. Suprantu, juolab, kad savaitė buvo sunki ir Šurajevas šitaip dar susimovė visą reikalą pagadindamas.“

Skaitykite daugiau