Šokiravo I. Šimonytės leksika: teigė, kad A. Širinskienė „maudosi šūde“

Premjerės Ingridos Šimonytės ir parlamentarės Agnės Širinskienės konfliktas įgauna pagreitį. Ne kartą aštriais komentarais besisvaidžiusios politikės dabar savo nesutarimus bei skirtingas pozicijas viešai demonstruoja ir socialiniuose tinkluose, kur premjerė pasitelkė net aukščiausio lygio šalies vadovams abejotinai tinkamą retoriką: užsiminė, kad A. Širinskienė „maudosi šūde“.

<…>Galiausiai į tai sureagavo ir pati premjerė. Ji pateikė tokį iškalbingą komentarą:

„Šūde maudytis yra Jūsų asmeninis pasirinkimas, nors ir kas vakar tą darykit, jeigu Jums malonu. Skundo nesitikėkit, nes dar nebuvo, kad žinočiau, ką tuose tyruose savo lakštingalos balsu suokiat. Bet patarėjų mano malonėkit nebūtais dalykais nekaltint“.

Tiesioginio I. Šimonytės atsako sulaukusi parlamentarė A. Širinskienė pateikė ir savąjį:

 „Gerą vakarą, Gerbiama Premjere. Tikrai ačiū, kad surandat laiko mano kukliam asmeniui ir dar naktimis. Kaip ne kaip 21 val. 11 min. Bet Jūs pailsėkit žinokit, nes pervargimas tikrai negerai. O to simptomas – kad jau kartais susigalvotų dalykų ir realybės neatskiriat.Suprantu, juolab, kad savaitė buvo sunki ir Šurajevas šitaip dar susimovė visą reikalą pagadindamas“.<…>

Skaityti daugiau