Konservatoriai išgyvena „mes teisūs“ momentą

<…>Šis elementas „juk sakėme, kad taip bus“ skambėjo daugelio Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos tarybos posėdyje dalyvavusių politikų kalbose.

<…>Tas pats suskystintų gamtinių dujų terminalas, kuris, kaip kiekvienas iš jūsų prisimena, reikalavo gynimo kiekvieną mielą dieną nuo įvairių veikėjų, kurie teigė, jog čia labai kvailas projektas, jis labai brangiai kainavo, kodėl mes nepadarėme regioninio projekto, kodėl dar nediskutavome dar dvidešimt metų su kaimynais, kad galbūt galėtume pasidaryti ką nors pigesnio Lietuvai. Tiesą sakant, dabar tos kalbos yra nurimusios, dabar buvę premjerai nepasidalina, kas iš tiesų šitą projektą pradėjo“, – pastebėjo I. Šimonytė.<…>

<…>Tiesa, ji pastebėjo, kad daug kas nebuvo padaryta tada, kai turėjo būti padaryta, pavyzdžiui, Lietuva labai stokoja savo elektros generacijos. „Bet ši Vyriausybė su Dainiumi Kreiviu ir jo lyderyste per nepilnus dvejus metus, turbūt, sugebėjo padaryti tiek, kiek dvi Vyriausybės iki jos“, – neabejojo I. Šimonytė.

Visą straipsnį galite rasti