Konservatoriai bando užbėgti už akių: nuosprendis „Bartoševičiaus komisijai“ jau surašytas

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) pirmininkas, konservatorius Stasys Šedbaras „jau vienasmeniškai nusprendė“, kad siūlymas sudaryti laikinąją tyrimo komisiją ir tirti, kaip galimai nutekėjo informacija buvusiam jo bendražygiui frakcijoje Kristijonui Bartoševičiui, prieštarauja Konstitucijai. Apie tai trečiadienį pranešė S. Šedbaro pavaduotoja komitete, opozicionierė Agnė Širinskienė ir pasidalijo parengto dokumento nuotrauka.

<…>„Šedbaras jau vienasmeniškai nusprendė, kad laikinoji komisija, tirti informacijos K. Bartoševičiui nutekėjimą, prieštarauja Konstitucijai. Konservatorių dokumentai rytdienai, kuriais užčiaupinės opoziciją, jau parengti. Įdomiausia, kad Teisės departamento išvadoje net nėra žodžio „prieštarauti“ kokios nors formos, ne tai, kad įžvelgto prieštaravimo.

Vidiniame Seimo teisės aktų registre pažymėta, kad gautos tik Teisės departamento pastabos (prieštaravimas, kas visada žymima, nepažymėtas). O štai konservatoriai šaukia Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdį, kuris svarstys ir įžvelgs prieštaravimą. Toks komiteto sprendimas jau parengtas – jis šio posto apačioje“, – feisbuke išdėstė opozicinės Lietuvos regionų frakcijos atstovė A. Širinskienė ir pasidalijo dokumento nuotrauka.<…>

Skaitykite daugiau