Kirto Landsbergiui ir Šimonytei: konservatorių demokratijos šventė ekspertų nedžiugina

Konservatoriai pradėjo „demokratijos šventę“ ir savo kandidato į prezidentus paiešką. Tarp realiausių favoritų įvardijami dabartiniai ministrai ir premjerė. Ekspertų šios pavardės nedžiugina, o kai kurios netgi pykdo.

TS-LKD organizuoja atvirus pirminius prezidento rinkimus, kurių metų išsirinks savo kandidatą, kuris kitų metų pavasarį varžysis dėl Daukanto rūmų.

<…>„Anušauskas yra Tėvynės sąjungos favoritas iš bėdos, rodantis, kad jų partijoje yra rimta asmenybių krizė“, – taip A. Anušauską įvertino naujienų portalo tv3.lt kalbintas komunikacijos ekspertas Linas Kontrimas.

Jo nuomone, A. Anušauskas kol kas nesužibėjo, kaip tokio masto politikas, kuris galėtų būti tiek rimtas kandidatas prezidento rinkimuose, tiek galėtų perimti vadovavimą TS-LKD.

<…> „Jei konservatoriai per trejus metus buvimo valdžioje suvokė, kad jų praktinis performansas neparodė stipriųjų ideologinių pusių ir už tai yra atsakingi dabartiniai vadovai – partijos pirmininkas ir premjerė, tai tikrieji TS-LKD rinkėjai nė už ką nebebalsuotų už Šimonytę.

<…> „Navickienė būtų ne partijos išeitis, o tos grupės, kuri dabar yra pasiėmusi TS-LKD į saują, išeitis“, – sakė jis.

<…> „Būtų blogiau, nei Ingrida. Jų antireitingai yra beprecedentiniai. Nepamenu Lietuvos politikų, kurie turėtų tokius antireitingus“, – G. Landsbergio šansus įvertino B. Ivanovas.

Skaityti daugiau