G. Landsbergio žmona bando parduoti savo verslą ir įsigijo namus užsienyje

A. Veryga užminė mįslę dėl G. Landsbergio ir jo šeimos planų

Ar užsienio reikalų ministras rengiasi trauktis iš šalies? Seimo narys, buvęs sveikatos apsaugos ministras bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovas Aurelijus Veryga skelbia, kad užsienio reikalų ministro, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio sutuoktinės Austėjos Landsbergienės valdomą privačių mokyklų tinklą bandyta parduoti vokiečių investuotojams, o pati A. Landsbergienė dar prieš keletą metų įsigijo brangų būstą užsienyje. Apie tai A. Veryga prakalbo praėjusios savaitės Vyriausybės pusvalandžio metu, o vėliau šia informacija pasidalino ir savo feisbuko paskyroje.

A. Veryga dėl šios informacijos išgirsti komentarą norėjo iš paties ministro G. Landsbergio, tačiau pastarasis Vyriausybės pusvalandyje nedalyvavo. Kaip tik tuo metu sostinėje vyko Trijų jūrų aukščiausiojo lygio susitikimas, kuriame be kitų aukšto rango politikų dalyvavo ir G. Landsbergis. Tačiau A. Veryga savo klausimą vis tiek paviešino.

Politikas teigė, kad jį pasiekė informacija, jog užsienio reikalų ministro šeima bandė parduoti savo mokyklų tinklą Vokietijos investuotojams, sandėris nepavyko, tačiau ministro sutuoktinės turto deklaracijoje vis tiek nurodytas nekilnojamo turto įsigijimas užsienyje už beveik 800 tūkst. eurų.

Skaityti daugiau