Deda Dulkio reformą į šuns dienas: bus dar daugiau piktų pacientų ir ne trumpesnės eilės?

Pastaruoju metu nuskambėjus ne vienam masiniam medikų pasitraukimo iš gydymo įstaigų atvejui viešumoje kilo audringos diskusijos.

<…> „Medicina yra ta vieta, kur revoliucijos netinka, čia turi būti tik evoliucija. O tie visi drastiški pakeitimai ir reformos, gimusios kabinetuose, dažniausiai pasmerktos žlugti arba kenčia nuo jų kiti, o ne jų sumanytojai“, – pirmadienį socialdemokratų organizuotoje diskusijoje apibendrindamas konstatavo Lietuvos rajonų ligoninių asociacijos (LRLA) vadovas Vygantas Sudaris.

<…> „Dar pernai turėjome labai daug diskusijų tiek su Seimo nariais, tiek ministerija. Ypač šeimos gydytojų organizacijos kėlė labai daug klausimų, kalbėjome apie kelis aspektus – buvo daug klausimų apie pacientus, pačius medikus. Matome, kad tai, ką kalbėjome ir dėl ko nuogąstavome pernai, jau vyksta dabar“, – pastebėjo ji.

<…> Paklausta, ar, jos manymu, reforma yra orientuota į paprastus žmones, Pagalbos onkologiniams pacientams asociacijos (POLA) direktorė Neringa Čiakienė rėžė tiesiai šviesiai – viskas pirmiausiai sukasi apie pinigus.

Skaityti daugiau